Mangata X — деталі краудлоану

prrrr
3 min readFeb 15, 2022

Краудлоан Mangata X наближається! Найпоширенішим питанням після нашого анонсу Mangata X було питання токеноміки та деталей краудлоану.

Після публікації статті з детальною токеномікою Mangatа X, ми переходимо до подробиць майбутнього краудлоауну. Як прийнято, ми будемо орендувати слот на повний період у 48 тижнів.

Пул винагород

У нашій токеноміці 8,25% загальної пропозиції виділено на винагороди за краудлоан. Наша мета — стати самофінансованим парачейном протягом 4 років, поповнивши скарбницю Mangata X і накопичивши достатню кількість KSM, щоб достягнути довгострокової стабільності. Щоб реалізувати ці плани, ми пропонуємо зниження частки пропозиції на 3,5%, 2,5%, 1,5% і 0,75% для 4 майбутніх краудлоанів.

Це означає, що перший краудлоан запропонує винагороди на сумму 140 000 000 MGX. Це дорівнює 10% циркулюючої пропозиції через рік.

Вестінг: із цих 140 млн. MGX, 30 млн. MGX (~21%) буде розблоковано та доступно вже на TGE. Залишок у 110 млн. MGX буде видано частинами впродовж періоду оренди слоту. Ці частини будуть доступні для клейму кожну епоху.

Винагороди та бонуси за краудлоан

Протягом попередніх тижнів на аукціонах за слот парачейнів спостерігалося зниження цін, і останні аукціони закривалися за сумами від 7 тис. до 10 тис. KSM. Саме тому ми вирішили встановити порівняно низький ліміт KSM у розмірі 14 000. Це дозволить нам гарантувати мінімальну базову винагороду розміром 6250 MGX за кожен внесений KSM. Ми повність розподілимо 140 млн. MGX. Це означає, що якщо ліміт не буде досягнуто, винагорода стане більшою.

Якщо припустити, що оборотна пропозиція 1,35 млрд MGX досягне ринкової капіталізації у 10 млн доларів США через рік, це дасть прибуток у розмірі 46,3 доларів США за кожен внесений KSM. При ринковій капіталізації у 100 млн доларів прибуток становитиме 463 долари США.

Крім того, ми надаємо 2 бонуси: реферальний і один з двох бонусів учасникам спільноти.

Бонус 1: реферальний: 5%/5%

Ми вирішили застосувати успішну модель реферальної програми, щоб залучити ширшу спільноту, і пропонуємо 5% для реферала, а також той самий бонус для реферера. Інтерфейс нашої краудлоан сторінки надасть вам можливість створити реферальне посилання.

Бонус 2a: активні користувачі DEX на Kusama отримають 30% бонусу

Користувачі, які торгують на парачейнах Kusama, — це саме той тип ранніх користувачів, яких прагне залучити Mangata X: вони готові ризикувати в цій екосистемі, яка розвивається. Щоб дати вам додатковий стимул ознайомитися з Mangata, ми пропонуємо 30% бонус, збільшуючи мінімальну винагороду до 8125 MGX за кожний внесений KSM.

Ми будемо сканувати блокчейни у пошуках активних користувачів певних DEX і незабаром зробимо цей список доступним, щоб ви могли, чи обрали вас.

Бонус 2b: Ранні учасники спільноти Mangata отримають 50% бонусу

Ви ті, хто вірив у нас, тоді як інші не вірили. Ви приєдналися до нашого Discord, брали участь у дискусіях, слухали Mangata Monday, писали дописи в блозі та твіттер треди і багато іншого. Дякуємо! У якості вашого спеціального бонусу, ми додамо вам 50% до винагороди, що збільшить мінімальну винагороду до 9375 MGX за кожний внесений KSM.

Ми зробили знімок Discord існуючих «Мангатаріанців» і будемо застосовувати фільтри для вибору користувачів, які зробили значний внесок у Mangata Discord. У найближчий час очікуйте анонсів щодо того, чи відповідаєте ви вимогам, і отримайте подальші інструкції.

Вперед і вгору: хронологія краудлоану

Наш краудлоан починається у понеділок, 21 лютого, о 16:00 за Києвом. Ми негайно розпочнемо ставки. Аукціон за слот триватиме 5 тижнів, і кожного тижня той, участник з найвищою ставкою буде отримувати слот. Ми досить спокійно відносимося до цього процесу і готові до запуски незважаючи на стан ринку.

Застереження: у той час як попередні аукціони закривалися нижче 14 000 KSM, ми не знаємо, яким насправді буде попит на краудлоан. Це може означати, що ліміту не буде досягнуто. Але якщо ліміт буде досягнуто, подальші внески не будуть прийматися. Ми не можемо змінити його умови після того, як його буде розпочато. Ми прагнемо, щоб усі ви отримали бажану аллокацію. Тому, будь ласка, подбайте про своєчасну участь.

Залишайтеся в курсі!

І нехай благословить вас повітряний кит на нескінченну винагороду!

--

--