Функція X-Transfer від Zenlink тепер підтримує трансфер токенів RMRK із Statemine до Moonriver

prrrr
3 min readJan 26, 2022

--

RMRK Protocol — це мультичейн протокол NFT, на основі Substrate, розміщений на Kusama і відомий як NFT Lego. Токен RMRK був запущений минулого року на Statemine, парачейні загального блага на Kusama, який призначений для використання як центр активів екосистеми. Команда RMRK нещодавно почала перекази своїх токенів до інших парачейнів екосистеми через канали HRMP, такі як Moonriver, Bifrost і Karura.

Канал HRMP між Moonriver і Statemine тепер відкрито, і це означає, що замінні токени (такі як RMRK) на Statemine можна легко передавати до мережі Moonriver, використовуючи вбудовану сумісність Substrate. Важливо зазначити, що через курс Moonbeam до сумісності з Ethereum, RMRK функціонує на Moonriver як токен XC-20, що є важливим активом XC-20 після xcKSM.

XC-20 — це кросчейн активи на Substrate що мають інтерфейс токена ERC-20. Отже, користувачі можуть взаємодіяти з XC-20 таким же чином, наприклад, додавати їх до MetaMask і створювати пули ліквідності в DEX. У всіх XC-20 буде префікс xc. Наприклад, RMRK на Moonriver буде відображатись як xcRMRK.

Як перший нативний кросчейн DEX на Polkadot, Zenlink вже підтримує трансфери токенів RMRK із Statemine до Moonriver, після чого RMRK буде постійно доступним на Moonriver як xcRMRK, і його також можна буде використовувати у пулах ліквідності в DEX від Zenlink. Це реалізовано через функцію X-Transfer, завдяки якій користувачі теперь можуть перенести RMRK до мереж Moonriver і Bifrost в один клік через X-Transfer у Zenlink DEX. Дізнайтеся більше про X-Transfer.

Нижче ми пояснимо вам, як перенести ваші токени RMRK із Statemine до мережі Moonriver через X-Transfer. Перед цим, переконайтеся, що у вас достатній баланс RMRK на Statemine та є невелика кількість KSM для плати за кроссчейн трансфер.

Примітка: наразі ви можете переказати RMRK лише із Statemine до Moonriver, але поки неможливо повернути xcRMRK з Moonriver назад до RMRK на Statemine.

Як переказати токени RMRK до Moonriver через X-Transfer

Крок 1. Перейдіть на сторінку https://dex.zenlink.pro і знайдіть функцію X-Transfer на сторінці Swap та залиште параметр Сross-chain за замовчуванням.

Крок 2: Виберіть токен RMRK і мережі «Statemine» та «Moonriver» у полях «Source chain» і «Destination chain» відповідно.

Крок 3: Введіть кількість токенів для переказу, і введіть адресу Moonriver, щоб отримати xcRMRK, а потім натисніть Transfer.

Крок 4: Після підтвердження правильності інформації на спливаючій сторінці, знову натисніть «Transfer» та увійдіть у додаток PolkadotJS, щоб підтвердити транзакцію.

Через деякий час, ви зможете побачити свій баланс xcRMRK в Zenlink DEX, натиснувши значок гаманця у верхньому правому куті. Кроссчейн трансфер RMRK із Statemine до Bifrost буде відбуватися таким же чином, як описано вище. Крім того, ви також можете розглянути можливість виконання вищезгаданої операції через додаток Moonriver, для цього, будь ласка, перегляньте посібник тут: https://moonbeam.network/tutorial/ransfer-rmrk-tokens-to-moonriver/

Більш детальну інформацію про розміщення xcRMRK на Zenlink DEX та заходи буде опубліковано завтра, слідкуйте за оновленнями!

Дізнайтеся більше про Zenlink:

📍 — DEX | Website | Twitter| Github | Telegram EN | Telegram CN | Announcements Channel📚 — Whitepaper | Tokenomics

Переклав: petrprymov#4435

Джерело: https://medium.com/zenlinkpro/zenlink-x-transfer-now-supports-rmrk-token-migration-from-statemine-to-moonriver-9b07bfe3d1d?

--

--