До вашої уваги — Mangata X! Приєднуйтесь до списку очікування

prrrr
5 min readJan 25, 2022

--

У цьому дописі ми представимо наш майбутній парачейн на Kusama під назвою Mangata X, розповімо про токеноміку, краудлоан, дорожню карту, пріоритети і про те, як ви можете стати частиною цього парачейна, який повністю належатиме і керуватиметься спільнотою. Якщо ви бажаєте приєднатися до списку очікування прямо зараз, залиште свою електронну адресу на сайті https://x.mangata.finance/.

Якщо ви хоча б нещодавно почали слідкувати за проєктом, то вже, напевно, знаєте, що Mangata є єдиною DEX в екосистемах Polkadot та Kusama, яка фокусується на ефективності капіталу. Ми вважаємо, що це буде ключовим і вирішальним фактором у питанні про те, які DEX зрештою будуть найуспішнішими. Саме тому ми створюємо біржу з моделлю без плати за газ, розробили протокол Themis для запобігання фронтранінгу та MEV, та винайшли революційний механізм Proof-of-Liquidity, щоб звільнити більше капіталу для глубоких пулів ліквідності.

Тепер, коли ми визначили свій шлях, розробили технології та розвинули спільноту, настав час представити наш перший парачейн. Ми тривалий час розглядали можливість запуску на Polkadot, але після кількох консультацій зі спільнотою та переговорів із партнерами з екосистеми ми переконалися, що саме Kusama ідеально підходить для нашого першого парачейна.

Представляємо Mangata X

Mangata X — це біржа на Kusama для досвідчених трейдерів та експериментальних токенів, яка належить спільноті.

Це лабораторія інновацій, і вона повністю відповідає духу Kusama: новаторство, експерименти та хаос. Mangata X буде створювати мости до Ethereum та інших мереж, відкривати шляхи для розміщення токенів новітніх експериментальних парачейнів та протоколів у просторі Kusama та Ethereum.

Mangata X призначена для більш досвідчених, прогресивних та інноваційних користувачів, які готові взяти на себе ризик, об’єднувати капітал між екосистемами, створювати мережевий ефект та приборкати хаос. Проєкт заохочує трейдерів, постачальників ліквідності, операторів нод та прихильників гаверненс, які готові об’єднатися та розвиватися разом, щоб стати частиною найпередовішої технології, доступної у наш час.

Mangata X керуватиметься спільнотою і від самого початку будується з урахуванням принципів прогресивної децентралізації. Понад 50% токенів будуть знаходитися в руках спільноти протягом 2,5 років. Це означає, що ми запрошуємо користувачів, які бажають взяти участь в управлінні, приєднатися до нас на ранній стадії і допомогти нам запускати програми видобутку ліквідності, складати списки ліквідних пар для стейкінгу і разом приймати рішення про майбутнє Mangata X.

Токеноміка Mangata X

$MGX — майбутній тікер нативного токену Mangata X. Загальний обсяг циркуляції при TGE становитиме 1 млрд MGX. Винагороди будуть випускатися до максимальної пропозиції в 4 млрд MGX, якої буде досягнуто не раніше, ніж раніше через 5 років. 80% кінцевої пропозиції токенів зарезервовано для спільноти. Комісія біржі на торгівлю становить 0,3% від кожної операції, з яких 0,2% йдуть постачальникам ліквідності, 0,05% — до скарбниці, а 0,05% використовуються для алгоритму buy&burn.

Обмежена пропозиція та нескінченні нагороди

Незважаючи на те, що пропозиція токенів Mangata X обмежена, завдяки алгоритму buy & burn, проєкт зможе надавати винагороди без обмежень. 0.05% від кожної угоди використовується за алгоритмом buy&burn, це дозволяє забезпечувати стабільність мережі завдяки стейкінгу та постійному забезпеченню ліквідності, зберігаючи ціну токена MGX стабільною та підвищуючи довіру до біржі.

Диверсифіковане казначейство та ліквідність, що належить біржі

Оскільки казначейство заробляє 0,05% на кожному обміні, буде створено диверсифікований портфель з токенів, що матимуть найбільший об’єм торгів. З огляду на те, що Mangata X стане основною біржею між мережами Ethereum і Kusama, ми очікуємо, що в казначействі накопичиться багато так званих “блакитних фішок”.

Mangata X створена щоб спростити отримання казначейством власної ліквідності. Це призведе до підвищення ефективності капіталу за рахунок глибших пулів, зниження волатильності та ризику для трейдерів, що ще більше підвищить стабільність біржі.

MGX створює базовий рівень ліквідності

Наш революційний Proof-of-Liquidity використовує ліквідність на основі MGX замість окремих активів для стейкінгу. Це звільнює капітал, спрямовує його до пулів ліквідності та створює нові винагороду для стейкерів та постачальників ліквідності.

В результаті створюється базовий шар ліквідності на основі MGX, який забезпечує безпеку системи та створює глибокі пули для найефективніших торгових пар.

Повний текст документу Токеноміки можна завантажити тут: Mangata X — Токеноміка v1.0

Краудлоан Mangata X

Ми плануємо приєднатися до 25–30 черги аукціонів, що розпочнуться у лютому та претендуємо на слот тривалістю 48 тижнів. Ми виділяємо 140 млн. MGX для першого пулу винагород краудлоану (3,5% від загальної пропозиції токенів). Для того, щоб гарантувати учасникам, конкурентоспроможні винагороди, ми розглядаємо можливість встановити ліміт, достатньо високий, щоб забезпечити слот, і при цьому достатньо низький, щоб гарантувати приємну винагороду.

20% від винагород краудлоану буде розблоковано одразу, решта стане доступною протягом періоду оренди слота. Більш детальна інформація з’явиться у січні.

Дорожня карта Mangata X

  • Січень: кампанія із залучення до краудлоану, запуск офіційної сторінки краудлоану та ще більше деталей про нього;
  • Лютий: краудлоан та аукціон парачейнів. TGE;
  • Березень: перехід до моделі управління спільнотою, видалення ключа Sudo, створення першого пулу MGX;
  • подальший розвиток: створення торгових пар та мостів між екосистемами.

Пріоритети Mangata X

Як і більшість парачейнів на Kusama, ми спочатку запустимо основний функціонал, який полягає в торгівлі та наданні ліквідності. Оскільки ми вирішуємо дуже фундаментальні проблеми, що підвищують ефективність капіталу, ви можете очікувати, що в міру масштабування проекту цінність Mangata буде розкриватися дедалі більше.

Щоб показати вам, як ми плануємо масштабуватися до розмірів, за яких наші технології будуть мати мережевий ефект, ми хочемо позначити наші пріоритети після запуску.

Інвестиції в Мережевий Ефект: встановлення мережевого ефекту є одним із найкращих провісників зростання. Саме тому ми вкладаємо значні кошти, щоб бути готовими до розгортання мостів між Polkadot/Kusama та іншими екосистемами. У рамках Kusama, відкриття каналів дозволить капіталу перетікати між парачейнами. Це вимагає спільних зусиль та довіри, і ми знаходимося в процесі встановлення контактів з іншими командами та парачейнами.

Інвестиції у Функціонал: наш інтерфейс користувача вже оптимізований для інтеграції Metamask та Polkadot.js. У міру розгортання мостів, об’єднання капіталу між екосистемами стає найважливішим завданням, яке з часом має спроститися. Забезпечення позитивного досвіду користувача при користуванні площадкою є важливим фактором для залучення більшої кількості користувачів. Аналітика — важливий інструмент для трейдерів та постачальників ліквідності, що дозволяє зрозуміти, що відбувається у парачейнах. Ми будемо створювати нові інструменти, які дозволять користувачам отримувати більше даних про те, що відбувається у мережі.

Інвестиції у спільноту: ми віримо в силу спільноти. Ми зарезервували 170 млн MGX для Фонду Розвитку Екосистеми, щоб інвестувати в такі ініціативи та програми, як баг баунті, хакатони, а також на експерименти та технології, які допоможуть нашій екосистемі розвиватися. Ми рішуче підтримуємо казначейські чайові членам спільноти, які роблять цінні вклади, як спосіб, що дозволяє всеціло масштабувати мережу.

Підтримайте Краудлоан!

Зацікавлені в інвестуванні в краудлоан? Тоді приєднуйтесь до списку очікування на x.mangata.finance та поділіться ранньою альфа-версією сайту зі своїми друзями!

Приєднуйтесь до програми Mangata Pioneers!

Бажаєте взяти безпосередню участь у проекті та приєднатися до нашої спільноти технарів та аналітиків? Тоді станьте одним з Mangata Pioneers. Беріть участь в управлінні, запуску нод, створенні контенту, застосуванні теорії ігор та створенні арб-ботів — все це дуже вітається! Зробіть свій внесок та отримайте винагороду від Mangata X.

Приєднуйтесь до нас у Discord та давайте будувати спільноту разом — https://discord.gg/mangata!

Ви також можете ознайомитись з повним текстом анонсу тут:

Що ви можете зробити прямо зараз:

Джерело: https://blog.mangata.finance/blog/2021-12-21-introducing-mangata-x/

Переклав: petrprymov#4435

--

--